• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

У ВООЗ впевнені, що перемогти пандемію COVID-19 до кінця року нереально

Держави світу не здатні перемогти пандемію коронавірусної інфекції до кінця поточного року, проте здатні впоратися із її найгіршими наслідками

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Міністерство оборони України
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив високопосадовець Всесвітньої організації охорони здоров’я Майкл Раян, передає "ДС" з посиланням на Радіо Свобода.

«Нереально думати, що ми закінчимо з цим вірусом до кінця року. Але я гадаю, що ми можемо подолати, якщо будемо розумні, найгірші наслідки – госпіталізації, смерть та трагедію, пов’язані з цією пандемією», – наголосив Раян.

Президент Гани став першою людиною, яка отримала вакцину від COVID-19 у межах глобальної ініціативи COVAX – схеми забезпечення щеплення бідніших країн. Вона має на меті здійснити щонайменше два мільярди щеплень до кінця року.

Тим часом, влада Китаю заявляє, що країна з населенням 1,4 мільярда людей планує вакцинувати 40 відсотків населення вже до червня. Наразі в Китаї вакцину отримали лише 3,56 відсотка всього населення.

Понад 50 мільйонів людей у Сполучених Штатах (або 15 відсотків населення) отримали щонайменше одну дозу вакцини 9, у тому числі 25 мільйонів людей вже мають необхідне введення двох доз.

В Україні, де щеплення розпочалося минулого тижня, наразі щеплено менш як 0,1% всього населення.

Нагадаємо, станом на ранок 2 березня загальна кількість випадків зараження коронавірусом у світі досягла 114 417 054.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua