• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

У Японії щепити проти COVID-19 будуть на робочих місцях і в університетах

Вакцинація проти COVID-19 на робочих місцях і в університетах Японії може стартувати 21 червня

За темпами вакцинації Японія йде позаду багатьох країн
За темпами вакцинації Японія йде позаду багатьох країн
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив на пресконференції генеральний секретар Кабінету міністрів країни Кацунобу Като, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"З метою зниження навантаження на регіони і для прискорення темпів вакцинації розглядається можливість початку вакцинації на робочих місцях і в університетах з 21 червня", — зазначив він.

Раніше Кабінет міністрів схвалив стратегію, спрямовану на сприяння вітчизняним дослідженням і розробці вакцин для боротьби з коронавірусом і іншими інфекціями.

Напередодні засідання уряду премʼєр-міністр Йосіхіде Суга заявив колегії охорони здоровʼя, що він хоче, щоб усі відповідні міністри працювали спільно в рамках стратегії, щоб країна могла злагоджено реагувати на інфекційні захворювання, включно з COVID-19.

На сьогодні в Японії схвалено протикоронавірусні вакцини компаній Moderna, Pfizer і AstraZeneca. Препарат AstraZeneca поки не застосовують через стурбованість виявленими раніше в інших країнах випадками тромбозу.

За темпами вакцинації Японія йде позаду багатьох країн, також вказує агентство.

Як писала "ДС", японські медики побоюються, що масове скупчення людей, які приїдуть з усіх кінців світу на Олімпійські ігри у Токіо влітку цього року, загрожує появою нового, "олімпійського" штаму коронавірусу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua