• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

В Євросоюзі розглянуть нові санкції проти Росії

Євросоюз розгляне питання введення санкцій проти Росії за порушення прав людини

Реклама на dsnews.ua

Про це написав у своєму офіційному блозі високий представник Європейського Союзу із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель, передає "ДС".

Він зазначив, що засідання представників країн ЄС, на якому буде обговорюватися це питання, відбудеться 22 лютого. А санкції можуть ввести в рамках нового механізму, вже не за переслідування політика Олексія Навального, а через порушення прав людини щодо громадян.

"Обговоримо ці питання з міністрами закордонних справ ЄС 22 лютого. Як завжди, саме держави-члени мають прийняти рішення про наступні кроки, і так — вони можуть включати санкції. І у нас є ще один інструмент для цього — нещодавно затверджений режим санкцій в області прав людини", — написав Боррель.

Як писала "ДС", увечері 2 лютого Симоновський районний суд на виїзному засіданні в Московському міському суді прийняв рішення замінити політику Олексію Навальному умовний термін у справі "Ів Роше" на реальний. Це сталося через два тижні після повернення Навального з Німеччини, де він проходив лікування після отруєння.

Російські силовики жорстоко розганяють акції протесту на підтримку Навального, по всій країні затримують тисячі чоловік.

    Реклама на dsnews.ua