• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У Південному Судані військові схопили російського блогера Варламова: всі подробиці

Реклама на dsnews.ua

У Південному Судані заарештовано російського блогера Іллю Варламова і засновника "Медіазони" Петра Верзілова, які приїхали в країну як туристи. Разом із ними місцеві військові затримали ще кількох людей

Про це йдеться в повідомленні на сайті Varlamov.ru, передає "ДС".

За словами Варламова, до списку затриманих також потрапили його дружина Любов і двоє їхніх супутників із Росії. Компанія мандрівників перебувала в аеропорту міста Капоети, щоби вилетіти звідти до Джуби, столиці Південного Судану.

"Приїхали якісь військові або чекісти місцеві, які почали обшукувати наш багаж. І вони побачили пульт від дрона, а дрон у мене забрали в аеропорту міста Ентеббе в Уганді. І вони чомусь вирішили, що ми запускали дрон, хоча ми його не запускали, в результаті вони зняли нас із літака і затримали, ми зараз перебуваємо в якомусь незрозумілому відділенні. вони спробували забрати телефони, але ми їм не віддаємо телефони", — розповів сам Варламов.

Пізніше блогер додав, що всім мандрівникам оголосили, що вони заарештовані.

Нагадаємо, раніше Варламов опублікував сюжет про нинішнє життя в самопроголошених "ДНР" і "ЛНР", в якому особливу увагу приділив гуманітарним проблемам у квазіреспубліках.

    Реклама на dsnews.ua