• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

У Південній Кореї вирішили зосередитися на стримуванні штаму "Омікрон"

Уряд Південної Кореї зосередиться на стримуванні нового штаму коронавірусу "Омікрон" через його "очевидну загрозу"

Уряд Південної Кореї зосередиться на стримуванні нового штаму коронавірусу
Уряд Південної Кореї зосередиться на стримуванні нового штаму коронавірусу
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив прем'єр-міністр Республіки Корея Кім Бу Гем, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Загроза варіанта "Омікрон" стає очевидною. Хоча у нас немає чіткого уявлення про варіант "Омікрон", безперечним є те, що він дуже заразний", — заявив він.

Прем'єр-міністр закликав до ретельних карантинних перевірок тих, хто прибуває до країни, а також до швидкого відстеження контактів заражених.

Кім Бу Гем попросив громадян співпрацювати та з розумінням поставитися до посилення карантинних заходів.

"Карантинна перепустка" — це захід захисту тих, хто не був вакцинований", — заявив він.

"Це не несправедлива дискримінація, а той мінімум, який ми можемо виконати задля захисту нашого суспільства", — додав прем'єр-міністр.

Раніше уряд розширив список місць, відвідувачі яких мають пред'явити або документ про вакцинацію, або негативний результат тесту.

Також з понеділка до 2 січня максимальну кількість людей на приватних зборах буде скорочено до 6 у столичному регіоні та до 8 — в інших районах країни.

За словами прем'єр-міністра, уряд зосередиться на збільшенні темпів вакцинації, забезпеченні доступності лікарняних ліжок та розширенні можливостей для лікування вдома.

"Ми намагаємося забезпечити таку кількість лікарняних ліжок, щоб ми могли обслуговувати 10 тис. пацієнтів на день", — зазначив він.

"Якщо ми створимо безпечну систему лікування вдома, ми також зможемо зменшити навантаження на систему медичного реагування", — додав Кім Бу Гем.

Як писала "ДС", головний медичний радник президента США Ентоні Фаучі заявив, що штам коронавірусу "Омікрон" може виявитися менш небезпечним, ніж "Дельта".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua