• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

"Вакцина COVID — 19 є нашим найкращим захистом від вірусу, але повинна залишатися добровільною", - Грег Ебботт

Губернатор Техасу Грег Ебботт заборонив бізнесу вводити вимоги на обов'язкову вакцинацію від коронавірусу для співробітників і клієнтів

За словами Ебботта, вакцинація повинна бути добровільною
За словами Ебботта, вакцинація повинна бути добровільною
Реклама на dsnews.ua

Таке роспорядження Грег Еботт зробив у понеділок 11 жовтня, передає "ДС" з посиланням на NBC News.

За словами Ебботта, вакцинація повинна бути добровільною, а мандат адміністрації Байдена щодо вакцинації він назвав надмірним федеральним втручанням.

Як відомо, адміністрація президента США зобов'язала компанії зі 100 і більше співробітниками забезпечувати їм вакцинацію або регулярне тестування на коронавірус.

"Вакцина COVID — 19 безпечна, ефективна і є нашим найкращим захистом від вірусу, але повинна залишатися добровільною, а не примусовою", — йдеться в заяві Ебботта.

Ебботт також відмовився від вимог щодо використання масок і вимог доказів вакцинації, хоча, за повідомленнями журналістів, у Техасі спостерігається зростання випадків захворювання і переповнення лікарень. Крім того, сам Ебботт влітку перехворів коронавірусом.

Як писала "ДС", президента Бразилії Жаїра Болсонару, який так і не отримав щеплення від коронавірусу, не пустили на футбольний матч чемпіонату країни між "Сантосом" і "Греміо".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua