• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Вакцинація поза чергою: через підозру начальник оборони Іспанії подав у відставку

Реклама на dsnews.ua

У міністерстві оборони Іспанії почали внутрішнє розслідування після появи інформації, що вище військове керівництво отримало вакцину від коронавірусу поза чергою. Один з підозрюваних, начальник штабу оборони Іспанії Міґель Анхель Вілларроя, вже подав у відставку

Про це йдеться в повідомленні The Guardian, передає "ДС".

Раніше ЗМІ повідомляли, що дозу вакцини також могли отримали інші високопосадовці. Останні не входять до категорій осіб, яким першочергово роблять щеплення. 

"Для збереження іміджу збройних сил генерал Вілларроя подав міністру оборони заяву про відставку", – йдеться у заяві збройних сил. Джерела AFP повідомили, що міністер прийняла його заяву. 

За словами 63-річного генерала, він ніколи не хотів користуватись невиправданими привілеями. 

За день до відставки Вілларроя міністерство внутрішніх справ звільнило підполковника, який, за даними внутрішнього розслідування, отримав дозу вакцину поза чергою. Окрім звільненого підполковника, у недотриманні порядку вакцинації підозрюються ще кілька військових чиновників. Не виключено, що серія відставок продовжиться. 

Додамо, що подібні скандали щодо ймовірної вакцинації від коронавірусу деяких чиновників, політиків чи знаменитостей поза чергою виникали в Австрії та Польщі.

    Реклама на dsnews.ua