• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Вакцинацію від коронавірусу пропонують зробити примусовою по всій Росії

Губернатор Омської області Росії виступає за обов'язкову вакцинацію від коронавірусу

вакцина
вакцина / ТАСС
Реклама на dsnews.ua

Про це він повідомив в інтерв'ю радіостанції «Ехо Москви» в рамках Петербурзького міжнародного економічного форуму, передає "ДС".

Чиновник запропонував міністрові охорони здоров'я країни подумати над примусовою вакцинацією, однак зізнався, що сам іще не зробив щеплення.

«Минулого тижня у мене була зустріч із міністром охорони здоров'я, і я чітко сказав, що вакцинація повинна бути обов'язковою. Ми повинні відійти від добровільного підходу з вакцинації від коронавірусу. Ми ж в обов'язковому порядку щепимо від низки хвороб. Тому цього боятися не треба», — сказав губернатор.

При цьому Бурков зазначив, що сам поки не вакцинувався, так як перехворів на COVID-19 восени.

«У мене все ще дуже високий вміст антитіл, але я кожен місяць перевіряю їхній рівень, щоби розуміти, коли буду робити щеплення», — уточнив він.

Бурков також вважає, що ніяких «критичних наслідків» щеплення від коронавірусу не несе.

«Я їжджу прищеплювальними пунктами по області та в самому місті, питаю всіх медсестер і фельдшерів, які обслуговують населення. Немає ніяких критичних наслідків після щеплення. Поодинокі випадки є», — резюмував він.

Нагадаємо, в травні в Якутії (Росія) оголосили про примусову вакцинацію від коронавірусу всіх жителів. В іншому випадку загрожують звільняти з роботи.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua