• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

Вбивство дочки Дугіна: відповідальність взяла "Республіканська Армія"

Відповідальність за вбивство дочки ідеолога "руского міра" Олександра Дугіна, пропагандистки Дар'ї Дугіної взяла на себе "Національна Республіканська армія"

Реклама на dsnews.ua

Відповідне звернення оприлюднив колишній депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов, який підтримав дії НРА, повідомляє "ДС".

"Ми, російські активісти, військові та політики, нині партизани і бійці Національної Республіканської Армії, ставимо поза законом тих, хто розпалює війни, грабіжників і гнобителів народів Росії… Наша мета — зупинити знищення Росії та її сусідів, припинити діяльність купки кремлівських ділків, що присмокталися до багатств нашого народу", — йдеться у заяві.

"Ми оголошуємо президента Путіна узурпатором влади і військовим злочинцем, який зневажає Конституцію, що розв'язав братовбивчу війну між слов'янськими народами і відправив російських солдатів на вірну і безглузду смерть… Путін буде нами скинутий і знищений", — наголосили активісти "НРА".

Нагадаємо, напередодні у Підмосков'ї вибухнув автомобіль, яким керувала дочка головного ідеолога російського режиму, одного із творців "руского міра" Олександра Дугіна Дар'я. Вона загинула.

Після підриву дочки ідеолога рашизму Олександра Дугіна, його соратники, російські пропагандисти вимагають від Кремля ударів по центрах прийняття рішень у Києві.

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Україна не має відношення до підриву пропагандистки Дарії Дугіної.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua