• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Велика Британія та Ізраїль обмежують поїздки до Африки через новий штам коронавірусу

Велика Британія призупинила поїздки своїх громадян до шести країн Африки, Ізраїль готується запровадити заборону на подорожі до південної Африки та на в'їзд із регіону іноземців через новий варіант COVID-19

Велика Британія призупинила поїздки своїх громадян до шести країн Африки
Велика Британія призупинила поїздки своїх громадян до шести країн Африки / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Велика Британія запроваджує обмеження на поїздки до шести африканських країн через новий варіант коронавірусу, який британські експерти назвали "гіршим із тих, що ми бачили досі", передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Агентство з охорони здоров'я Великої Британії досліджує новий варіант. Потрібно більше даних, але зараз ми вживаємо запобіжних заходів. Шість африканських країн будуть внесені до червоного списку, польоти будуть тимчасово заборонені, а мандрівники з Великої Британії повинні проходити карантин", — повідомив міністр охорони здоров'я Великої Британії Саджид Джавід.

Зокрема, з 26 листопада запроваджуються обмеження на поїздки до Південно-Африканської Республіки, Ботсвани, Лесото, Есватіні (Cвазіленд), Зімбабве та Намібії.

Тим резидентам, які прибудуть до Великої Британії з цих країн, необхідно буде пройти карантин у готелях упродовж 10 днів.

Усім, хто мандрував до однієї з вищезгаданих країн за останні 10 днів, уряд пропонує пройти тестування.

Досі у Великій Британії не було зареєстровано жодного випадку цього штаму вірусу.

Ізраїль також вніс ПАР, Лесото, Ботсвану, Зімбабве, Мозамбік, Намібію та Есватіні до "червоного списку країн" із найбільшим ризиком зараження. Прем'єр-міністр Нафталі Беннет доручив провести негайну оцінку можливості припинення польотів із цих країн до Ізраїлю та назад.

Іноземцям із цих країн буде заборонено в'їзд до Ізраїлю. Громадянам країни, які повертаються, необхідно буде пройти карантин від 7 до 14 днів у готелі, навіть якщо вони повністю вакциновані.

Як писала "ДС", Всесвітня організація охорони здоров'я 26 листопада проведе екстрену нараду для обговорення нового варіанта коронавірусу, вперше виявленого у Південній Африці та Ботсвані.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua