• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Великобританія схвалила вакцину від COVID-19 компанії Pfizer. Вакцинація населення стартує через декілька днів

Реклама на dsnews.ua

Великобританія схвалила використання вакцини від коронавируса COVID-19 компаній Pfizer і BioNTech для вакцинації населення

Великобританія стала першою країною на Заході, яка схвалила використання вакцини, інформує "ДС" з посиланням на The Times.

"Уряд сьогодні прийняв рекомендації Агентства з регулювання лікарських препаратів і товарів медичного призначення (MHRA) схвалити для використання вакцину від коронавирусу Pfizer і BioNTech", — заявили в британському Міністерстві охорони здоров'я.

Після аналізу даних клінічних випробувань вакцини експерти MHRA прийшли до висновку, що вакцина відповідає суворим стандартам безпеки, якості та ефективності.

За даними Міністерства охорони здоров'я, зробити вакцинацію можна буде в Британії вже з наступного тижня. При цьому вакцинація громадян з групи ризику може початися ще раніше.

Великобританія вже замовила 40 мільйонів доз вакцини Pfizer і BioNTech. Цієї кількості вистачить для вакцинації 20 мільйонів осіб. Перші дози вакцини прибудуть до Британії найближчими днями. Перша партія налічуватиме 10 млн доз.

Як повідомляла "ДС", 27 листопада авіакомпанія United Airlines почала виконувати чартерні рейси, щоб доставити дози вакцини від COVID-19 виробництва компанії Pfizer.

    Реклама на dsnews.ua