• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Угорщина посилила карантин: українцям в'їзд заборонено

Реклама на dsnews.ua

Влада Угорщини ввела жорсткий карантин по відношенню до громадян низки країн, де зафіксовані спалахи коронавірусу, в тому числі і України

Про це заявив керівник адміністрації прем'єр-міністра країни Гергей Гуляш, передає "ДС" з посиланням на "Німецьку хвилю".

Нові обмеження будуть введені з середи, 15 липня. Їх метою є недопущення носіїв вірусу на територію Угорщини.

Згідно з новими правилами, на кордонах будуть перевіряти стан здоров'я громадян Угорщини, які повертаються з країн, внесених до "жовтого" та "червоного" списків (де зберігається високий рівень захворюваності COVID-19). І навіть якщо вони не є інфікованими, їм все одно доведеться відбути 14 днів на карантині. Самоізоляції можна уникнути, якщо громадянин може пред'явити два негативних тести на коронавірус, зроблені в останні п'ять днів.

Такі правила стосуються й іноземців, які прибувають до Угорщини з країн "жовтого списку". Іноземцям з країн, внесених до "червоного списку", в'їзд в Угорщину буде заборонений. Це стосується і українців, адже Україну, а також Албанію, Чорногорію та деякі інші країни угорська влада внесла саме до "червоного списку".

До "жовтого списку" належать, серед інших країн, Сербія, Португалія, Румунія, Швеція та Великобританія. А от Хорватія, яка є популярним серед угорців туристичним напрямком, знаходиться в "зеленому списку". Звільнені від обмежень транзитні мандрівники, працівники транспортної галузі та ділові люди, які їдуть у відрядження, хоча їх стан здоров'я також будуть перевіряти.

Як повідомляла "ДС", Угорщина пропускає транзит громадян та транспорту з України тільки через КПП "Берегшурань" — "Лужники" і "Захонь" — "Чоп (Тиса)".

    Реклама на dsnews.ua