• USD 27.6
  • EUR 32.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Які в'їжджають в Британію доведеться вирушати на двотижневу обсервацію

Реклама на dsnews.ua
Влада Великобританії ввели обов'язковий двотижневий режим самоізоляції для кожного прибуває в країну. Дане правило не буде стосуватися медиків та працівників сфери автоперевезень

Обов'язкова двотижнева обсервація торкнеться всіх прибуваючих, включаючи і громадян Великобританії, які будуть повертатися в країну з-за кордону на поромі, літаку чи поїзді, передає "ДС" з посиланням на BBC.

Повідомляється, що карантинні послаблення в королівстві проходять в три етапи.

Дане рішення вступило в силу сьогодні, 8 червня.

Зазначено, що прибувають зобов'язані надати адресу, за якою вони будуть проходити обсервацію і, у разі недотримання правил, їм загрожує штраф на суму до 1000 фунтів стерлінгів.

Кожен, хто прибуває з Ірландії, Нормандських островів або у острова Мен, не зобов'язаний заповнювати форму чи проходити карантин.

Існують також виключення для працівників у деяких галузях, таких як автоперевезення та медичні працівники, які надають основну допомогу.

Транзитні пасажири, не проходять прикордонний контроль, також входять в число груп, звільнених від обов'язкової ізоляції.

Всім іншим мандрівникам після прибуття в країну необхідно заповнити спеціальну форму з даними пасажира. Якщо вони не можуть надати адресу, уряд організує проживання за рахунок мандрівника.

Нагадаємо, найвища смертність від коронавирусной інфекції в Європі зафіксовано у Великобританії - з 13 березня по кінець травня від COVID-19 тут померли понад 59 тисяч осіб.

    Реклама на dsnews.ua