• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Вибори президента Молдови: друг Путіна Додон вийшов у другий тур

Реклама на dsnews.ua

До другого туру президентських виборів в Молдові виходять чинний президент країни Ігор Додон і колишній премʼєр-міністр, кандидатка від партії "Дія та солідарність" Майя Санду

Про це повідомила Центральна виборча комісія Молдови за результатами попередніх підрахунків 95% бюлетенів, інформує "ДС".

Зокрема, Ігор Додон, відомий своїми проросійськими настроями і підтримкою президента РФ Путіна, набрав на виборах 33% голосів виборців, а Майя Санду 35,5%.

На третьому місці — кандидат від "Нашої партії" Ренато Усатий — 16,9%. Четверте місце займає кандидат від партії "Шор" Віолетта Іванова — 7,13%, далі йде кандидат від партії "Платформа DA" Андрій Нестасе — 3,21%, повідомив "Інтерфакс".

У виборах президента беруть участь 8 кандидатів: чинний президент Ігор Додон, який йде на вибори як незалежний; кандидат від "Нашої партії" Ренато Усатий; кандидатка від партії "Шор" Віолетта Іванова; кандидат від Ліберально-демократичної партії Тудор Деліу; Майя Санду від "Дія та солідарність", Андреа Нестасе від "Платформи Гідність і правда", Дорін Кіртоаке від блоку Unirea та кандидат від Партії національної єдності Октавіан Цику. 

Як писала "ДС", на цьогорічних виборах фіксують рекордну явку на закордонних дільницях, де Додон гарантовано програє. На виборах президента Молдови діаспора забезпечить не менше 12% голосів і може визначити переможця голосування.

    Реклама на dsnews.ua