• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Вибори президента США: Ердоган привітав Байдена з перемогою

Реклама на dsnews.ua

Президент Туреччини Ердоган привітав кандидата від Демократичної партії Джо Байдена з перемогою на виборах президента США і подякував чинному главі Білого дому Дональду Трампу "за розвиток двосторонніх відносин" 

Про це йдеться в офіційних меседжах, які направила Анкара до Вашингтону, інформує "ДС".

"Виклики, з якими ми стикаємося сьогодні на глобальному та регіональному рівнях, вимагають від нас подальшого розвитку та зміцнення відносин на основі спільних інтересів і цінностей. Ми підтверджуємо свою рішучість і надалі тісно співпрацювати з адміністрацією США у цьому напрямку", — йдеться у привітальному посланні Ердогана Байдену.

Лідер Туреччини також побажав миру та добробуту народу США.

Разом з тим Ердоган подякував Трампу за "щире й рішуче бачення двосторонніх відносин" протягом його президенства.

"Незалежно від того, як буде підтверджено офіційні результати виборів, я вдячний за ваше щире і рішуче бачення розвитку турецько-американських відносин на основі наших взаємних інтересів та спільних цінностей протягом вашого чотирирічного президентського терміну", — йдеться у повідомленні.

Раніше стало відомо, що російський лідер Володимир Путін поки не буде вітати Джо Байдена з перемогою на виборах президента США, оскільки хоче дочекатися оголошення офіційних результатів голосування, яке відбулося 3 листопада.

    Реклама на dsnews.ua