• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Вибори США: компетентні органи спростували заяви Трампа про фальсифікацію

Реклама на dsnews.ua

Компетентні органи, які відповідають за організацію та безпеку виборів у США, спростували заяви чинного президента Дональда Трампа та його прибічників про нібито масові фальсифікації під час голосування

Про це йдеться у спільній заяві керівників цих органів, оприлюдненій на офіційному сайті Агентства з питань кібербезпеки та безпеки інфраструктури (CISA), інформує "ДС".

"Хоча ми знаємо про існування багатьох необґрунтованих претензій та можливостей для дезінформації щодо процесу наших виборів, ми можемо запевнити вас, що маємо максимальну впевненість у безпеці та цілісності наших виборів", — сказано у заяві.

При цьому підкреслюється, що наразі немає жодних доказів, що яка-небудь система голосування у США знищила чи втратила бюлетені з голосами, змінювала голоси або ж була скомпрометована.

"Вибори 3 листопада були найбезпечнішими в історії Америки", — підкреслюється в документі.

Заяву підписали високопоставлені члени Виконавчого комітету Урядової координаційної ради з питань виборчої інфраструктури (GCC), Агентства з питань кібербезпеки та безпеки інфраструктури (CISA), а також Координаційної ради сектору виборчої інфраструктури (SCC) Сполучених Штатів.

Позиція цих органів була оприлюднена через кілька годин після того, як чинний президент США Дональд Трамп заявив, що виробник обладнання для голосувань Dominion нібито здійснив масштабні фальсифікації. Зокрема, Трамп заявив, що мільйони голосів на його користь нібито були або видалені або "перекинуті" на користь демократа Джо Байдена.

Нагадаємо, 3 листопада у США відбулися президентські вибори. За попередніми результатами підрахунку голосів, перемогу на них отримав Джо Байден. Чинний президент Дональд Трамп відмовляється визнавати свою поразку, через суд вимагаючи перерахунку голосів у окремих штатах. Втім, Байдена вже почав робити перші кадрові призначення.

    Реклама на dsnews.ua