• USD 39.4
  • EUR 42
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

Від творців бойових комарів? У Росії немитих "чмобиків" атакують воші

У навчальному центрі російського міноборони в Єлані Свердовської області у зв'язку з відсутністю місць для миття стався спалах педикульозу серед мобілізованих

Російська частина в Єлані
Російська частина в Єлані
Реклама на dsnews.ua

Про це місцевому виданню ЄАН розповів один із мобілізованих резервістів, передає "ДС".

"Вші заїдають, сил уже немає. Все постійно свербить. Помивних місць не вистачає, оскільки військове містечко не було розраховане на таку велику кількість людей. А зараз тут і строковики, і мобілізовані, і добровольці — дуже багато народу. Іноді вдається домовитися з місцевими жителями, які погодинно здають в оренду свої ванни. Люди об'єднуються в групи, скидаються і йдуть митися", — розповів мобілізований.

Влада області повідомила про розгортання в Єлані мобільних лазень, де також просмажуватимуть речі від комах.

"Те, що раніше не розгорнули такий комплекс, пов'язано з тим, що людей мали ось-ось відправити, але дата постійно переносилася. А потужності місцевої лазні не вистачає, вона не в кращому стані. Але тепер усе має налагодитися", — виправдовується депутат Держдуми Максим Іванов.

Також він нарікає, що мобілізовані багато п'ють, а випивку в обхід "сухого закону", який тут запровадили, їм привозять таксисти.

Як повідомляла "ДС", раніше постійний представник Росії в ООН Василь Небензя заявив, що в українських "біолабораторіях" нібито вирощують комарів-розповсюджувачів вірусу, яких потім планують скинути з американського дрону на російських військових.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua