• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Відомий адвокат сказав, де Путін може ховатися від коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

Президент Росії Володимир Путін може перебувати в одній з резиденцій в Сочі, щоб убезпечити себе від зараження коронавірусом

Про це розповів відомий адвокат і правозахисник Марк Фейгін в ефірі телеканалу "Еспресо", передає "ДС".

"COVID змусив усіх ховатися. І Путін — реально в якомусь бункері або сховку. Кажуть, що це в Сочі якась його резиденція, одна з резиденцій. Куди фільтр доступу настільки великий, що спілкуються з ним практично одиниці. Це кілька людей, які до нього мають доступ", — зазначив опозиціонер.

Разом з тим, на думку Фейгіна, вартою уваги може бути і версія щодо серйозного занепокоєння російського президента власним здоровʼям, яке й зумовило останні зміни до тієї частини законодавства РФ, що регулює його статус. Адже нинішній термін президентського правління Путіна спливає аж 2024 року й наразі видимих причин для пошуку ним "запасного аеродрому" нібито немає.

"Він (Путін — ред.) боїться слабкості своєї. Якщо він дійсно хворий й перебуватиме у дуже слабкому стані якусь кількість років, то тоді він розмірковує над тим аби передати владу комусь із тих, кому він довіряє, тобто тим людям, які точно не поведуть його у цугундер, й дадуть йому дожити якусь кількість років безпечно", — пояснив Марк Фейгін.

Як повідомляла "ДС", раніше колишній ватажок терористів "ДНР" Ігор (Стрєлков) Гіркін натякнув, що президент Росії Володимир Путін відсиджується в бункері через пандемію.

    Реклама на dsnews.ua