• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

"Викликає жаль": у Путіна відреагували на резолюцію Європарламенту щодо Росії

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков негативно оцінив доповідь Європарламенту, в якій говорилося про необхідність переглянути відносини з Росією

Дмитро Пєсков
Дмитро Пєсков / ТАСС
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні російської "Газети.ru", передає "ДС".

"Суть цього документа може викликати тільки жаль. На превеликий жаль, там не йдеться про необхідність налагодження діалогу, про необхідність вирішення існуючих проблем і розбіжностей шляхом спілкування на різних рівнях і різними каналами", — сказав представник Кремля.

Він додав, що єдине, на що можна зробити знижку, що цей документ має рекомендаційний характер.

Раніше повідомлялося, що Європарламент затвердив доповідь литовського депутата Андрюса Кубілюса із закликом до влади Євросоюзу переглянути відносини з Росією. Документ підтримали 494 парламентарії, проти висловилися — 103, утрималися — 72.

Автор доповіді підкреслює, що Росія загрожує миру та безпеці в Європі, проводить великомасштабні військові навчання й дестабілізує ситуацію в Україні, Грузії та Молдові. Документ пропонує розробити чітку стратегію зі стримування російської агресії, а також не визнавати підсумки майбутніх виборів до Держдуми у разі порушення демократичних процедур і міжнародного права. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua