• USD 38.3
  • EUR 41.5
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

"Віктор точно хоче бути в центрі уваги": Каллас про політику Орбана щодо підтримки України

Політика Угорщини щодо фінансової допомоги Україні продиктована тим, що її прем'єр Віктор Орбан "хоче бути в центрі уваги"

Реклама на dsnews.ua

Про це прем'єр-міністерка Естонії Кая Каллас сказала під час спілкування із журналістами, передає "ДС" із посиланням на The Guardian.

"Віктор (Орбан — ДС) точно хоче бути в центрі уваги кожного разу, коли ми тут, але так бути не повинно. Треба погодитися і дотримуватися цього. І, звісно, ми можемо переглядати прийняті нами рішення, але Україні потрібні довгострокові зобов’язання", – сказала вона.

Нагадаємо, Орбан ветував надання Україні 50 млрд євро на саміті лідерів ЄС у грудні, тож сьогодні очільники країн зібралися на екстрену зустріч.

Лідерка Естонії також прокоментувала ситуацію із постачанням Україні обіцяних боєприпасів. Те, що в Європі втричі зросло їх виробництво, це добре, але цього недостатньо, наголосила Каллас.

"Це також показує, що обороноздатність європейських країн значно відстає від того, якою має бути. Тож, безперечно, це надсилає чіткий сигнал усім, що ми всі повинні робити більше", – сказала вона. 

Як писала "ДС", 30 січня прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив, що в Європейському Союзі лише прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан є відверто антиукраїнським лідером.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua