• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Вимагала від ЄС "душити Білорусь": Лукашенко звинуватив Україну в підбурюванні

Реклама на dsnews.ua

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що має дані від спецслужб, які свідчать, що Україна нібито вимагала від Євросоюзу "скоріше душити Білорусь"

Про це Лукашенко заявив на зустрічі з медиками, передає "ДС" з посиланням на білоруське держагентство БелТА.

Так, він розповів, що отримав від своїх спецслужб витримки, в яких описується ставлення західних політиків до подій в Білорусі після початку масових акцій протесту.

За словами, в зведеннях КДБ були дані про розмову міністра закордонних справ України з німецьким колегою: "Ми втрачаємо наші можливості, не роблячи рішучих заходів. Євросоюзу слід ввести серйозні санкції проти Білорусі, щоб паралізувати діяльність держави, бізнесу і виробництв".

Він сказав, що незважаючи на братські відносини між білоруським і українським народами, під Києвом все одно з'явився "центр інформаційного впливу на Білорусь".

"Прості люди до нас дуже добре ставляться, по-людськи, бо ми до них по-братськи ставилися. Але який цинізм: запізнюємося, треба швидше душити Білорусь", — зазначив Лукашенко.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей 26 листопада повідомив, що Білорусь підготувала список санкцій щодо низки офіційних осіб України через нібито дій української сторони проти республіки.

    Реклама на dsnews.ua