• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

"Він більше Геббельс і Кастро": Байден дав оцінку Трампу

Реклама на dsnews.ua

Кандидат в президенти США від Демократичної партії Джо Байден порівняв чинного главу держави Дональда Трампа з нацистським пропагандистом Йозефом Геббельсом і покійним кубинським диктатором Фіделем Кастро

Про це Байден заявив в інтервʼю телеканалу MSNBC, передає "ДС" з посиланням на "Українську правду".

Коли Байдена запитали, як він буде боротися з неодноразовими заявами Трампа про те, що він просуває соціалістичний порядок денний, колишній віцепрезидент почав порівнювати главу Білого дому з негативними історичними персонами.

"(Трамп) ніби як Геббельс… Ви говорите неправду досить довго, повторюєте її, повторюєте, повторюєте, це стає загальновідомим серед виборців", — сказав він.

Далі Байден зазначив, що президент використовував соціалізм як спосіб відволіктися від своєї боротьби з пандемією коронавірусу.

"Я думаю, що люди дуже чітко бачать різницю між мною і Дональдом Трампом … Трамп розганяє протести перед Білим домом, мирні, як ви знаєте, з військовими. Цей хлопець більше Кастро, ніж Черчілль", — додав він.

У заяві Республіканська єврейська коаліція закликала Байдена відмовитися від своєї заяви і перепросити за "кричущий коментар".

Як повідомляла "ДС", президент США Дональд Трамп закликав свого суперника на президентських виборах Джо Байдена пройти разом тест на наркотики.

    Реклама на dsnews.ua