• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Виведення миротворців з Придністров'я загрожує серйозними проблемами, — Лавров

Реклама на dsnews.ua

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що виведення миротворчого контингенту з невизнаного Придністров'я може привести до проблем

Так він прокоментував заяву обраного президента Молдови Майї Санду про необхідність виведення російських миротворців з регіону, передає "ДС" з посиланням на "РИА Новости".

Він нагадав, що російські миротворці, як і миротворці Молдови і України, знаходяться в зоні конфлікту відповідно до рішень групи "5+2", схвалених ОБСЄ.

"І вони перш за все вирішують завдання підтримки стабільності в цьому регіоні, який є принципово важливим, для того щоб там не сталося якогось нового сплеску кривавого конфлікту", — сказав міністр.

Крім того, є друга група російських військовослужбовців — об'єднана група військ, яка охороняє склади боєприпасів в Колбасні.

"І ці склади перебувають в такому стані, що припинення контролю за їх станом загрожує дуже серйозними інцидентами", — додав Лавров.

Як повідомляла "ДС", 30 листопада обраний президент Молдови Майя Санду заявила, що з Придністров'я має бути виведена Оперативна група російських військ, а також вивезені зброя і боєприпаси.

    Реклама на dsnews.ua