• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

"Війна може спалахнути в будь-який момент": Лукашенко примусить білорусів вчитися використовувати зброю

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що громадян країни потрібно навчити навичкам поводження зі стрілецькою зброєю

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Відповідну заяву Лукашенко зробив в ході робочої поїздки у Вітебську область, де він ознайомився з виробництвом ракет і боєприпасів для стрілецької зброї, інформує "ДС" з посиланням на білоруське держагентство БелТА.

За його словами, ніхто не може гарантувати, що одного разу не доведеться воювати, так як "світ здурів взагалі".

"Хто гарантує, що ми не будемо воювати? Ні ти, ні я, ніхто не може гарантувати. Світ здурів взагалі. Війна може спалахнути в будь-який момент в будь-якій точці, не дай бог у нас", — зазначив раптом Лукашенко і нагадав про важливість навчання населення навичкам поводження зі стрілецькою зброєю.

Він також зазначив, що навичкам поводження зі зброєю навчають тих, хто проходить підготовку в збройних силах, однак є значне число тих, хто не потрапляє в війська за призовом. Ось на них і слід звернути увагу, переконаний самопроголошений президент.

"А чому студентів та інших не залучити і не навчити стрілецькою зброєю користуватися — зібрати, розібрати автомат, вистрілити. Щоб уміли користуватися і щоб не довелося в важкі часи навчатися на полі бою", — сказав Лукашенко.

Нагадаємо, раніше Лукашенко заявив, що кожну сім'ю в Білорусі потрібно забезпечити стрілецькою зброєю нібито для її безпеки.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua