• USD 39.6
  • EUR 42.2
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

Війська НАТО в Україні: Сійярто заявив про наближення Третьої світової

Заяви про можливе відправлення військового контингенту країни НАТО в Україну підвищують ризик початку Третьої світової війни

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто в інтерв'ю російським пропагандистам ТАСС, повідомляє "ДС".

"У такій критичній ситуації як дії, а й слова мають значення. Тому, коли йдеться про можливість введення військ в Україну від імені деяких країн — членів НАТО, це справді небезпечно, тому що ми не хочемо стикатися з загрозою. Жахливий ризик початку третьої світової війни наближається", — вважає він.

Сійярто додав, що закликатиме колег та союзників утриматися від цієї риторики і тим більше таких дій.

"Я думаю, що в Європі стає все більше і більше людей, — і коли я говорю "люди", я не ставлю знак рівності з політичними лідерами, — які починають раціонально підходити до цієї проблеми, і все більше і більше людей схильні виступати проти дій, які підвищують ризик ескалації", — наголосив він.

Як повідомляла "ДС", раніше президент Франції Емманюель Макрон заявив про можливість відправки в Україну сухопутного контингенту. Прем'єр-міністр Франції Габріель Атталь також не виключив цього. Пізніше Макрон уточнив, що розглядатиме цей сценарій у разі наступу російських окупантів у бік Одеси чи Києва.

Крім того, Макрон назвав Росію ворогом і наголосив, що Україна має виграти цю війну.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua