• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Влада Болгарії оприлюднила плани на туристичний сезон

У Болгарії мають намір відкрити туристичний сезон з 1 травня, проте діятимуть обмеження

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили в Міністерстві туризму Болгарії, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Рішення про запуск туристичного сезону 1 травня було узгоджено з органами охорони здоров'я і МЗС Болгарії. У понеділок, 15 березня, будуть затверджені заходи, які торкнуться об'єктів розміщення, ресторанів і кафе, а також місць для розваг туристів", — сказала віцепрем'єр і міністр туризму Марияна Ніколова.

За її словами, сезон буде запущений трохи раніше звичайного, щоб забезпечити стабільну роботу галузі і дотримуватися заходів безпеки, запропоновані органами охорони здоров'я.

Ніколова додала, що вимоги для в'їзду туристів до Болгарії вже розроблені і узгоджені.

"Наступного тижня Євросоюз прийме рішення про так званий "сертифікат стану здоров'я", і болгарський уряд підтримує цю позицію", — сказала віцепрем'єр.

Зі свого боку, міністр охорони здоров'я Болгарії Костадин Ангелов уточнив, що для туристів, які хочуть відвідати республіку, буде передбачений узгоджений з Єврокомісією варіант "зеленого коридору".

Також він наголосив на важливості впровадження в країнах Євросоюзу паспортів вакцинації. Посвідчення дозволить відвідати країну тим, хто вже перехворів на коронавірус і має антитіла, вакцинованим турістм, а також тим, у кого негативний результат ПЛР-тест.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua