• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Влада Польщі підтримала будівництво "стіни" на кордонах з Білоруссю, Росією та Україною

Нижня палата польського парламенту під час голосування у четвер підтримала ініціативу уряду щодо будівництва на зовнішньому кордоні Польщі з ЄС (лінія кордону з Росією, Білоруссю та Україною) добре обладнаного загородження

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у матеріалі "Укрінформу", передає "ДС".

За це рішення проголосували 274 депутати керівної Об’єднаної правиці, націоналістичної Конфедерації та Польської селянської партії, проти – 174 депутати ліберальних та лівих партій.

Спецзаконом передбачається будівництво сучасного високого загородження, обладнаного системами відеомоніторингу і фіксації руху вартістю понад 1,6 млрд злотих (понад 400 млн доларів).

Реалізація проєкту відбуватиметься поза тендерними процедурами в у прискореному режимі.

Польща на початку вересня запровадила надзвичайний стан у населених пунктах поблизу кордону з Білоруссю, який діятиме до кінця листопада. Варшава також розгорнула на кордоні з РБ загородження з колючого дроту. Утім, польські прикордонники неодноразово фіксували, як нелегальні мігранти нищать загородження, інколи за підтримки білоруських служб.

Як повідомляла "ДС", 7 жовтня Польща заявила, що направить військові вертольоти для патрулювання кордону з Білоруссю в умовах великої кількості спроб нелегально перетнути його.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua