• USD 28.5
  • EUR 34
  • GBP 38
Спецпроєкти

Влада Єгипту буде розбиратися з нападом акули на українських туристів

Реклама на dsnews.ua

Міністерство навколишнього середовища Єгипту створило робочу групу у зв'язку з нападом акули на групу туристів-нирців, в результаті чого постраждала українська туристка, її 12-річна дитина і інструктор

Про це повідомили в єгипетському відомстві, передає "ДС" з посиланням на "Радіо Свобода".

"Робоча група, яка займається розслідуванням обставин інциденту, все ще виконує свої робочі завдання, щоб точно визначити причини поведінки акули по відношенню до потерпілих і обставини, які призвели до цього. Міністерство довкілля шкодує про травми, отримані пораненими, і бажає їм швидкого одужання", — йдеться в повідомленні.

Робоча група вже встановила, що на групу туристів напала океанічна акула з білим плавником розміром близько двох метрів.

Міністерство підтверджує, що двоє з постраждалих — туристи з України (мати і син), а також гід, що супроводжував туристичну групу з шести осіб в районі дайвінг-зони Shark Reef в заповіднику "Рас Мухаммад" в Південному Синаї.

Як повідомляла "ДС", 25 жовтня акула атакувала групу туристів під час снорклінгу на території заповідника "Рас Мохаммад" біля берегів Шарм-ель-Шейха. Травми отримали гід, українська туристка, а також її 12-річний син, який втратив руку. Дитина знаходиться в реанімації.

Як уточнив туроператор join up, спочатку мати з сином звернулися до гіда в готелі щодо придбання такої екскурсії. Їм відмовили і попередили, що уряд Єгипту заборонив дайвінг з плавальних засобів на курортах Синайського півострова з 1 листопада 2019 року. Після цього туристи вирішили придбати таку послугу у третіх осіб поза готелем, страховку їм не запропонували.

    Реклама на dsnews.ua