• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Влада Грузії зробила "привабливу" пропозицію Саакашвілі

Якщо колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі повернеться на батьківщину, йому подарують "колекцію краваток" і посадять до в'язниці

Міхеїл Саакашвілі
Міхеїл Саакашвілі / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це сказав прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі, передає "ДС" із посиланням на "РИА Новости".

"Темні часи, коли країною правив такий гнобитель, клоун в особі Саакашвілі, який зараз перебуває у вигнанні, ніколи не повернуться. Ви бачили, яким він був ганебним. Ця людина була президентом нашої країни дев'ять років, люди дали йому стільки мандатів, і людина добровільно залишила свій паспорт. Він відмовився від громадянства, залишив паспорт, здав і отримав українське громадянство. Потім його вигнали звідти. Спочатку він стрибав на дахах ... Якщо він хоче приїхати, хай приїжджає. У нас є досить велика колекція краваток, аби підготувати для нього і комфортно помістити його в тюрму", — заявив Гарібашвілі на брифінгу.

Перед цим Гарібашвілі звинувачував Саакашвілі в тому, що він організував антиурядові мітинги. Також він заявляв, що колишній президент і опозиційні ЗМІ, які працюють в його інтересах, намагаються підірвати суспільний лад. Крім того, він звинуватив у цьому партію Саакашвілі "Єдиний національний рух".

Як відомо, в 2008 році на ВВС показали кадри, де Саакашвілі жував свою краватку під час зйомки інтерв'ю з ним.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua