• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Влада Саудівської Аравії визнали, що вбивство Хашогги було спланованим

Реклама на dsnews.ua
Саудівська Аравія змінила свою позицію щодо смерті критика монаршого двору Джемала Хашогги і тепер стверджує, що його вбивство було умисним

Прокурори вважають вбивство заздалегідь спланованим, передає "ДС" з посиланням на Associated Press.

Зокрема, державний прокурор Сауда аль-Мохеба стверджує, що слідчі прийшли до такого висновку після ознайомлення з доказами, представленими турецькою стороною в рамках спільного розслідування.

Раніше ЗМІ повідомляли, що наказ про вбивство Джемала Хашогги віддав колишній високопоставлений співробітник розвідки Саудівської Аравії і радник наслідного принца Ахмед Ассири.

Уряд Саудівської Аравії пообіцяв притягнути до відповідальності всіх причетних до вбивства опозиційного журналіста Джемала Хашогги, "незалежно від того, ким вони можуть бути".

Саудівський принц Мохаммед Бін Салман назвав вбивство Джемала Хашогги "жахливим" і сказав, що він всіх винуватців "притягне до відповідальності".

Нагадаємо, раніше "ДС" повідомляла, що директор Центрального ЦРУ США Джина Хаспел прослухала аудіозапис, яка, як стверджується, була зроблена в ході допиту відомого опозиційного журналіста Джемала Хашогги в саудівському консульстві в Стамбулі.

    Реклама на dsnews.ua