• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Влада США опублікувала доповідь про екосистему російської пропаганди та брехні

Реклама на dsnews.ua

Центр глобальної взаємодії при Держдепартаменті США опублікував доповідь "Основи російської дезинформационно-пропагандистської екосистеми"

Доповідь була опублікована на сайті Держдепартаменту, інформує "ДС".

"Російська екосистема дезінформації і пропаганди — це сукупність офіційних, підручних і непідтверджених каналів і платформ комунікації, що Росія використовує для створення і посилення неправдивих історій", — йдеться в доповіді.

Ця екосистема складається з п'яти основних компонентів: офіційні урядові комунікації, що фінансується державою глобальне мовлення, культивація підручних ресурсів, використання соцмереж в якості зброї і кібердезинформація.

В Центрі заявили, що дезінформація Росії являє собою загрозу, проте запевняють, що вона не залишається без протидії.

"Уряд США, наші союзники і партнери, міжнародні інститути, громадянське суспільство, наукові кола, приватний сектор і громадяни всього світу не будуть сидіти склавши руки, поки Росія зловживає сучасними формами комунікацій, від яких ми всі залежимо для вільного потоку ідей та інформації. GEC буде продовжувати викривати дезінформацію, яку, як ми бачимо, виходить від Росії та інших зловмисних суб'єктів, щоб міжнародна громадськість і співтовариство по боротьбі з дезінформацією мали чітке розуміння того, як дезінформація поширюється і як ми можемо колективно протидіяти їй", — йдеться в доповіді.

Центр глобального взаємодії (GEC) очолює і координує зусилля уряду США по викриттю та протидії іноземної пропаганди і дезинформації.

    Реклама на dsnews.ua