• USD 26.2
  • EUR 30.5
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Внучка Муссоліні перемогла на виборах до міськради Риму з рекордним результатом

Внучка колишнього італійського фашистського диктатора Беніто Муссоліні Ракеле набрала найбільшу кількість голосів на виборах до міської ради Риму

Ракеле Муссоліні (в центрі) з лідером партії "Брати Італії" Джорджією Мелоні (зліва) і кандидатом в мери Рима Енріко Мікетті (праворуч).
Ракеле Муссоліні (в центрі) з лідером партії "Брати Італії" Джорджією Мелоні (зліва) і кандидатом в мери Рима Енріко Мікетті (праворуч). / Stefano Montesi/Corbis/Getty
Реклама на dsnews.ua

Ракеле Муссоліні набрала більше 8200 голосів на муніципальних виборах в неділю і понеділок, що є значним збільшенням в порівнянні з 657 голосами, які вона отримала, коли вона увійшла до ради з першим мандатом в 2016 році, передає "ДС" з посиланням на The Guardian.

Муссоліні балотувалася від ультраправої партії "Брати Італії". Після оголошення результатів вона сказала, що її успіх в Римі — це важка праця, а не її прізвище.

"Я з дитинства навчилася жити зі своїм прізвищем. У школі вони вказували на мене, але потім з'явилася Ракеле, і ця людина переважає над прізвищем, яким би обтяжливим воно не було", — сказала вона.

Ракеле назвали на честь першої дружини фашистського диктатора. Внучка Муссоліні є дочкою покійного джазового музиканта Романо Муссоліні.

Тим часом "Брати Італії" сподіваються, що їхній кандидат на посаду мера Енріко Мікетті переможе в другому турі у боротьбі з лівоцентристами 17 і 18 жовтня.

Мікетті, який виграв перший тур, підтримують ультраправі партії "Ліга" і "Вперед, Італіє" експрем'єра країни Сільвіо Берлусконі

Нагадаємо, в травні 2020 року президент Володимир Зеленський своїм рішенням виключив зі списку санкцій України іншу внучку Муссоліні — Алессандру, яка нібито брала участь в "виборах" в ОРДЛО в 2019 році.

Експерти наголошували, що українська влада могла переплутати її з Алессандро Муссоліні, який був спостерігачем на "виборах" на окупованому Донбасі, але до списку санкцій офіційного Києва так і не потрапив.

Як стверджувала Алессандра Муссоліні, вона ніколи не була на території України, тим більше не брала участі в будь-яких політичних чи громадських подіях. За словами внучки диктатора, скасування санкцій проти неї є "відновленням правди".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua