• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.4
Спецпроєкти

У Франції черговий протест проти "паспортів здоров'я" завершився зіткненнями (ВІДЕО)

У суботу, 11 вересня, жителі Франції вийшли на дев'яту акцію протесту проти "паспортів здоров'я". Під час мітингів відбулися заворушення, поліція застосовувала сльозогінний газ і провела масові арешти демонстрантів

Протести у Франції
Протести у Франції
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні LCI.FR, передає "ДС".

Так, за даними Міністерства внутрішніх справ Франції, на вулиці країни вийшла 121 тисяча осіб, з яких 19 тисяч — у Парижі.

Зазначено, що ситуація стала напруженою після обіду на Гран-бульвар, поблизу авеню Ваграм та вулиці Ріволі, там сталися сутички, внаслідок яких поліція застосовувала сльозогінний газ.

Крім цього, у Парижі було заарештовано 70 осіб (з 207 акцій, що пройшли по всій території).

Відомо, що деякі мітингувальники застосовували петарди. Деякі групи несли як нормандські та роялістські прапори, так і, навпаки, прапори крайніх лівих, на яких були написи: "Ні санітарному пропуску та зобовʼязанням вакцинації".

Нагадаємо, парламент Франції затвердив закон, що вимагає пред'явити ковідний "паспорт здоров'я" у ресторанах та для внутрішніх поїздок країною, а також зобовʼязує вакцинуватися всім медичним працівникам. Президент Еммануель Макрон і уряд вважають ці кроки необхідними для захисту вразливих груп та уникнення нового локдауну. 

Соцопитування свідчать, що більшість французів підтримують це рішення. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua