• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Франції перестали пускати в автобуси, поїзди і кафе без сертифіката вакцинації

У понеділок, 9 серпня, у Франції перестали пускати в кафе, кінотеатри, музеї, автобуси, літаки та поїзди без паспорта вакцинації або негативного ПЛР-тесту

Реклама на dsnews.ua

А з середини липня документ, що підтверджує вакцинацію або відсутність зараження коронавірусом, почали вимагати у французів і туристів при відвідуванні будь-якого великого публічного заходу, передає "ДС" із посиланням на DPA.

З 30 вересня надавати паспорти вакцинації повинні будуть і підлітки віком від 12 до 17 років.

Передбачається, що жорсткі правила, які передбачають обов'язкову вакцинацію всіх медичних працівників до 15 вересня, будуть діяти у Франції до середини листопада і застосовуватися до всіх, кому виповнилося 18 років.

При цьому міністр охорони здоров'я Олів'є Веран заявив про пом'якшення деяких вимог. Зокрема, негативний тест на коронавірус діятиме протягом 72 годин замість оголошених раніше 48. Також дозволять самостійні тести, якщо вони проводяться під наглядом лікаря.

Нагадаємо, у Франції вже місяць проходять акції протесту. У суботу, 7 серпня, у Франції пройшли протестні акції проти обов'язкової вакцинації від коронавірусу деяких категорій працівників, а також розширення дії "паспортів здоров'я".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua