• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Військовий переворот: демонстрантів у М’янмі розігнали світлошумовими гранатами та сльозогінним газом (ВІДЕО)

У Мʼянмі поліція 6 березня розігнала акцію протесту проти військового перевороту в країні. Силовики при цьому застосовували сльозогінний газ і світлошумові гранати

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Reuters, передає "ДС".

Повідомлень про жертви дій силовиків не надходило.

Розгін протестувальників відбувся через кілька годин після заяви спеціального посланця ООН Крістіна Шренера Бурґенера, який висловив підтримку мітингарям. 

Бурґенер, зокрема, заявив на закритому засіданні Ради Безпеки ООН, що потрібно "твердо стояти на боці народу Мʼянми і підтримувати результати листопадових виборів".

Нагадаємо, 1 лютого військові Мʼянми відсторонили від влади цивільне керівництво держави на чолі з Аун Сан Су Чжі і оголосили надзвичайний стан, який триватиме протягом року.

Країни західної демократії, в тому числі США, засудили переворот в Мʼянмі. Президент США Джо Байден підписав новий указ про "негайне введення санкцій" проти військового керівництва Мʼянми, яке здійснило переворот в країні.

В країні тривають протести проти військового перевороту. Минулого тижня під час розгону акцій протесту в Мʼянмі загинули щонайменше 18 учасників мітингів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua