• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

"Володю можна навчити": Лукашенко прокоментував відносини з Україною

Реклама на dsnews.ua

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про готовність відновити дружні відносини з Україною

Про це він сказав в інтервʼю телеканалу "Росія 1", передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

"Я зла не тримаю на Володю Зеленського… Я його розумію: по молодості десь чогось сказав. Але це ж не означає, що ти маєш весь час на нього дивитися, розуміючи, що відбувається, і на нього ображатися або злитися", — сказав білоруський диктатор.

За словами Лукашенка, недружні заяви українських офіційних осіб щодо правлячого режиму Білорусі пояснюються важким становищем, в якому знаходиться Україна.

"Заявити вони (українська влада) заявили, але стосунки у нас добрі, український народ до білорусів ставиться дуже добре, ми до них — ще краще", — сказав Лукашенко.

"Тобто, ми базис не зруйнували і не руйнуємо. І навіть якщо потрібно десь чогось для Росії і для України, ми стаємо і в економіці посередниками", — заявив він.

При цьому Лукашенко визнав, що політичні відносини між Києвом і Мінськом практично заморожені.

"Заклякли поки на цьому етапі ми не маємо контактів ніяких, крім посольств", — пояснив він.

У той же час Лукашенко відзначив, що готовий відновити контакти із Зеленським.

"Я б косо на нього не дивився. Поблажливо, косо, з презирством — ніколи. Молода людина, молодий президент. Той, якого навчають людей, я думаю. Я впевнений в цьому, він же здоровий, нормальна людина", — сказав він.

При цьому Лукашенко вважає, що ініціативу для відновлення відносин має проявити українська сторона.

Нагадаємо, 25 грудня 2020 року самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що в Білорусі через Україну "тоннами завозили зброю". Український МЗС у відповідь заявив, що мантра про "зброю з України" чітко вписується в політику Лукашенка.

    Реклама на dsnews.ua