• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

ВООЗ підганяє Європу в боротьбі з COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Країни Європи мають "серйозно прискориться" в боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції

Про це заявив представник Всесвітньої організації охорони здоровʼя Майк Райан, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

За його словами, на європейський регіон, до якого входять 46 країн ВООЗ, припадає 46% світових випадків захворювання і майже третина смертей.

"Зараз ми сильно відстаємо в боротьбі з цим вірусом в Європі, тому для його випередження потрібно серйозне прискорення того, що ми робимо", — сказав Раян.

При цьому він зазначив, що рівень смертності від коронавірусу в Європі "дуже низький". Також Райан заявив, що на континенті відсутня ефективна система відстеження контактів.

"Ми спостерігаємо велику кількість випадків, ми спостерігаємо широко поширене захворювання, ми спостерігаємо дуже-дуже високий відсоток позитивних результатів та зростаючу нестачу можливостей для проведення будь-якої ефективної форми відстеження контактів, що надалі призведе до поширення хвороби", — сказав представник ВООЗ.

Відзначимо, у Франції та Іспанії кількість підтверджених випадків коронавірусу перевищила 1 млн осіб. При цьому померлих від ускладнень інфекції в кожній з країн трохи перевищує 35 тисяч чоловік. На третьому місці по захворюваності серед країн Європи — Великобританія. У Сполученому Королівстві підтверджено більш 894 тисяч хворих на коронавірус і майже 45 тисяч померлих.

    Реклама на dsnews.ua