• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

ВООЗ збереться через проблеми з COVID-вакциною від AstraZeneca

Всесвітня організація охорони здоров'я завтра, 16 березня, проведе засідання, на якому розгляне питання безпеки застосування вакцини від коронавірусу виробництва компанії AstraZeneca

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив на брифінгу генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреєсус, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"Комітет ВООЗ з безпеки вакцин розглядав наявні дані про препарат AstraZeneca, — ред.) в контакті з Європейським агентством лікарських засобів, і він проведе зустріч завтра", — сказав він.

Глава ВООЗ зазначив, що рішення про припинення застосування вакцини AstraZeneca є рутинною практикою. За його словами, таке рішення країн показує, що система нагляду працює і є ефективний контроль.

Нагадаємо, раніше Німеччина, Італія і Франція, Нідерланди, Іспанія, Данія і деякі інші країни відмовилися від використання вакцини компанії AstraZeneca при вакцинації населення від коронавірусу.

В Європейському агентстві з лікарських засобів в свою чергу заявили, що вакцина AstraZeneca не сприяє утворенню тромбів і використання препарату можна продовжувати.

У ВООЗ також запевнили, що користь вакцини AstraZeneca перевищує негативні дані про неї, тому використання рекомендується продовжити.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua