• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Вотум недовіри Мей: Хто стане новим лідером британських консерваторів

Реклама на dsnews.ua
Депутати з Консервативної партії Великобританії, за даними преси, мають намір у середу провести голосування щодо вотуму недовіри уряду

Британське видання Evening Standard підготував добірку ймовірних наступників прем'єра Терези Мей, передає "ДС".

Борис Джонсон

Колишній глава МЗС Сполученого Королівства і активний прихильник Brexit. Він же один з головних критиків угоди з Brexit, пропонованої Терезою Мей.

Варто зазначити, що в минулі вихідні Джонсон відмовився виключити можливість того, що замінить Мей, заявивши, що британський народ не повинен "недооцінювати глибоке почуття особистої відповідальності, яку я відчуваю за Brexit".

Домінік Рааб

Колишній міністр з Brexit Домінік Рааб також, за версією ES, є фаворитом поряд з Джонсоном. І він відмовився виключити участь в боротьбі за лідерство.

Рааб, прихильник виходу з ЄС, був призначений на пост міністра в липні, але пішов у відставку в листопаді, заявивши, що не може підтримати план Мей.

Саджида Джавід

Перший міністр внутрішніх справ від нацменшини. Раніше в інтерв'ю журналістам Джавід заявив про свої лідерських амбіціях. За словами міністра, він хотів би, щоб торі стали партією соціальної мобільності.

В середу він сказав, що підтримує Мей, але може "кинути свою капелюх кільця", якщо вона програє перший раунд голосування.

Шанси на те, що Джавід займе високу посаду, в даний час складають вісім до одного.

Майкл Гоув

Шанси міністра охорони навколишнього середовища, продовольства і сільського господарства оцінюють у сім до одного.
У той же час, він говорив, що не має наміру претендувати на посаду лідера, і вважав це "малоймовірним".

Ембер Радд

Міністр праці і у справах пенсій Ембер Радд - шанси 20/1. Виступала за те, що Великобританія не покидала Європейський союз.

Раніше сьогодні Радд підтримала прем'єр-міністра. Вона сказала: "У прем'єр-міністра є моя повна підтримка. В цей критичний момент ми повинні підтримати і працювати з прем'єр-міністром, щоб домогтися виходу з ЄС, і нашої внутрішньої порядку денного заради поліпшення життя людей та зростання заробітної плати".

Джеремі Хант

51-річний міністр закордонних справ в середу, 12 грудня, також заявив, що "підтримує Терезу Мей".

Він додав: "Бути прем'єр-міністром - найважча робота, яку тільки можна собі уявити, і останнє, що потрібно країні, - це руйнівний і тривалий голосування за лідера. З Brexit ніколи легко не буде, але вона найкраще подбає про те, щоб ми дійсно вийшли з ЄС 29 березня".

Ймовірність того, що Хант стане наступним лідером торі, - 12/1.

    Реклама на dsnews.ua