• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

ВООЗ хоче взяти під контроль китайські лабораторії

Всесвітня організація охорони здоровʼя вимагає контролю над лабораторіями в Китаї, де були виявлені перші випадки COVID-19, для того, щоб зʼясувати походження коронавірусу, від якого у всьому світі загинуло понад 4 мільйони осіб

ВООЗ
ВООЗ / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Le Figaro, передає "ДС".

У січні ВООЗ направило експертну місію в Китай, проте це не допомогло зʼясувати подробиці про походження коронавірусу. Тепер ВООЗ вирішила піти далі і вважає, що дослідження повинні проводитися в пʼяти основних областях, включаючи контроль лабораторій і дослідницьких установ, що діють в регіоні, де в грудні 2019 року були виявлені перші випадки захворювання людей.

"Ми очікуємо, що Китай підтримає цей новий етап наукового процесу, поділившись усіма відповідними даними в дусі прозорості. Точно так само ми очікуємо, що всі держави-члени підтримають науковий процес, утримуючись від його політизації", — сказав глава ВООЗ Тедрос Аданом Гебреїсус.

Зазначимо, Китай спростував звинувачення ВООЗ про те, що країна не надає потрібної інформації в розслідуванні походження коронавірусу. Там також порадили вивчити версію про завезення COVID-19 в Ухань.

Як писала "ДС", президент США Джо Байден доручив американській розвідці "подвоїти зусилля" по збору інформації про походження COVID-19.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua