• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Зросла кількість загиблих в результаті бою на кордоні Азербайджану та Вірменії

Реклама на dsnews.ua

Міністерство оборони Азербайджану повідомило про загибель третього військовослужбовця, якого було важко поранено під час бою на кордоні з Вірменією

Азербайджанські сили обстріляли вірменські позиції з мінометів і танка, заявило своєю чергою Міноборони Вірменії, інформує "ДС".

Вдень 12 липня Азербайджан заявив про двох загиблих у бою на ділянці Товузського району на кордоні з Вірменією, ще пʼятеро військовослужбовців отримали поранення. Азербайджанська сторона розцінила інцидент як спробу вірменських військ "здійснити наступ з метою захоплення позицій на Товузському напрямку".

В результаті грубого порушення режиму припинення вогню підрозділами збройних сил Вірменії загинули троє азербайджанських військовослужбовців, — зазначено у повідомленні на сайті міністерства оборони Азербайджану.

"При відбитті нападу противника загинули військовослужбовці надстрокової служби сержант Садигов Вугар Лятіф огли та старший солдат Мамедов Ельшад Денмез огли. Попри зусилля лікарів, загинув важко поранений солдат Дашдемиров Хайям Магомед огли", — йдеться у повідомленні оборонного відомства, на яке посилається "Кавказький вузол".

Азербайджанські збройні сили відновили обстріл кордону Вірменії на тавушском напрямку, застосувавши 82-мм міномети і танк, повідомила у своєму Facebook прессекретар Міноборони Вірменії Шушан Степанян.

"Вся відповідальність за ескалацію ситуації (на кордоні, — прим. "Кавказького вузла") ляже на військово-політичне керівництво Азербайджану", — зазначила вона.

Бій з азербайджанськими військовими, що послідував за артобстрілом позицій вірменських військ, пройшов без втрат з вірменської сторони. Вдень 12 липня азербайджанські військові на автомобілі УАЗ "зробили спробу порушення державного кордону" Вірменії в Тавушської області, повідомила раніше Шушан Степанян.

    Реклама на dsnews.ua