• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Вперше в американській історії сенатор підтримає звинувачення проти президента зі своєї ж партії: Міт Ромні за імпічмент Трампа

Реклама на dsnews.ua
Сенатор Республіканської партії від штату Юта Міт Ромні планує проголосувати за одну із статей імпічменту президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа - зловживання владою

Про це Ромні заявив під час прес-конференції в середу, 5 лютого, напередодні голосування по імпічменту, інформує "ABC News", передає "ДС" з посиланням на "hromadske".

"Складне питання, на який конституція зобов'язує сенаторів дати відповідь, полягає в тому, що зробив президент настільки крайнє і кричуще дію, щоб воно відповідало визначенню особливо тяжкого злочину або проступку. І відповідь - так", - сказав сенатор журналістам.

У той же час Міт Ромні заявив, що не підтримає другу статтю імпічменту Дональда Трампа - перешкоджання роботі Конгресу.

"Своїм голосом я скажу дітям і онукам, що я виконав свій обов'язок. Те, що зробив президент, було неправильно. Кричуще неправильно", - заявив сенатор.

Слід зазначити, що це вперше в американській політичній історії сенатор підтримає звинувачення проти президента зі своєї ж партії.

Нагадаємо, що в Сенаті США проведуть фінальне голосування по імпічменту президента Дональда Трампа 5 лютого.

    Реклама на dsnews.ua