• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Всім швейцарцям роздадуть безкоштовні тести на коронавірус

Кожного жителя Швейцарії, згідно з планом на 1,08 мільярда доларів, безкоштовно тестуватимуть на коронавірус з метою якнайшвидшого виходу з карантину

Швейцарія, ілюстративне фото
Швейцарія, ілюстративне фото
Реклама на dsnews.ua

Відповідно до пропозицій, кожній людині буде надаватися п’ять комплектів для самотестування на місяць, як тільки з’являться надійні тести, заявив уряд, в той час як усі тести в аптеках та тестових центрах будуть безкоштовними, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

Компанії та школи повинні проводити повторні тести для поліпшення профілактики та раннього виявлення спалахів. Працівників компаній, яких часто тестують, може бути звільнено від карантинних вимог.

Щоб забезпечити проведення додаткових тестів, уряд запропонував оплатити добровільні тестування. За його підрахунками, розширена схема тестів коштуватиме цього року більше 1 мільярда франків.

Остаточне рішення щодо пропозиції має бути опубліковане 12 березня, а план повинен набути чинності з 15 березня.

"Для того, щоб конкретно перервати ланцюги зараження, необхідно мати можливість швидко встановити, хто має вірус. Тому тестування є центральним компонентом боротьби з пандемією", – заявили в уряді Швейцарії.

Швейцарія повільно виходить із свого останнього локдауну, на цьому тижні знову відкриваються магазини, музеї та бібліотеки, відновлюються спортивні та культурні заходи для молоді.

Наступний етап відновлення планується провести 22 березня, якщо дозволить ситуація.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua