• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Слідом за Супрун: До Ілону Маску за допомогою звернулося посольство України

Реклама на dsnews.ua
До американському мільярдерові і підприємцю, власнику та керівнику компаній Tesla і SpaceX Ілону Маску звернулося посольство України у США з проханням допомогти з апаратами штучної вентиляції легенів

Про це свідчить повідомлення посольства в Twitter, передає "ДС".

"Україна - друга за величиною країна в Європі з населенням майже 40 млн. Пандемія в Україні наближається до піку, квітень буде найбільш важким. Людям в лікарнях потрібні апарати штучного дихання. Ми готові співпрацювати. Спасибі", - йдеться в повідомленні посольства.

Цей твіт був розміщений під повідомленням Ілона Маска у соцмережі від 31 березня, де він, зокрема, зазначає: "Є додаткові апарати штучного дихання, схвалені Адміністрацією з продовольства і медикаментів США. Доставимо в будь-яку точку світу по регіонах доставки Tesla. Пристрої та доставка - безкоштовно. Єдина умова, що вони будуть відразу надані пацієнтам, а не будуть зберігатися на складах".

Як повідомляла "ДС", колишня міністр охорони здоров'я Уляна Супрун звернулася до американського винахідника і мільярдерові, чолі компаній Tesla і SpaceX Ілону Маску з проханням передати Україні апарати для штучної вентиляції легенів.

    Реклама на dsnews.ua