• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Вслід за США: Канада схвалила однодозову вакцину від коронавірусу

Уряд Канади схвалив використання вакцини від коронавірусу Jansen розробки компанії Johnson & Johnson. Для її застосування достатньо однієї дози на людину

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила головна наукова радниця Департаменту охорони здоров’я Канади Супрія Шарма, передає "ДС" з посиланням на Укрінформ.

"Як з усіма іншими COVID-вакцинами, Департамент охорони здоров’я схвалив вакцину Jansen після незалежного та детального наукового вивчення її безпеки, ефективності та якості. Розглянувши усі дані, ми дійшли висновку про наявність переконливих доказів того, що переваги цієї вакцини переважують її потенційні ризики", — сказала Шарма.

За її словами, уряд дозволив використовувати вакцину усім людям, старшим за 18 років. 

Канада вже замовила 10 млн доз цієї вакцини й має змогу закупити ще 18 млн. Постачання вакцин здійснюватиметься із підприємств Johnson&Johnson в Європі та США.

Тести, в яких взяли участь 44 тисяч осіб, показали, що ефективність вакцини Johnson & Johnson становить 66%, в той час, як у вакцин Pfizer і Moderna цей показник становить приблизно 95%.

На відміну від інших, вакцина Johnson & Johnson потребує лише однієї дози. Її можна зберігати у звичайному холодильнику, що полегшує транспортування і поширення препарату.

Нагадаємо, 26 лютого Управління з контролю якості продуктів і лікарських препаратів (FDA) США також рекомендувало схвалити застосування вакцини від коронавірусу компанії Johnson & Johnson.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua