• USD 39.9
  • EUR 43.3
  • GBP 50.9
Спецпроєкти

Втратила титул і гроші: японська принцеса вийшла заміж за простого юриста

У Японії принцеса Мако вийшла заміж за звичайного юриста Кей Комуро, з яким зустрічається з університетських часів. Через це вона втратила свій титул і статок

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у матеріалі місцевого видання NHK, повідомляє "ДС".

Весілля відбулося у вівторок, 26 жовтня. Захід був дуже скромним й без традиційної церемонії, яка передбачена протоколом для членів імператорської родини. При цьому Мако відмовилася від виплати в 1,3 мільйона доларів за втрату королівського статусу.

На церемонії одруження дівчина була у простій світлій сукні. Перед урочистостями вона відвідала своїх батьків, принца Акісіно та принцесу Кіко, а також бабусю й дідуся, колишніх імператора Акахіто та імператрицю Мітіко.

Пара познайомилася у 2012 році, коли принцеса навчалася в Міжнародному християнському університеті в Токіо.

Вперше про весілля Мако та Кей стало відомо в травні 2017 року, а у вересні пара оголосила про заручини, а весілля призначили на осінь 2018 року. Свято довелося відкласти через фінансові суперечки з участю матері Комуро та її колишнього нареченого.

Для розв'язання питання Кей Комуро вирішив виплатити гроші колишньому нареченому своєї матері. Після чого весілля перенесли на 2020 рік через церемонію передачі престолу від Акіхіто його старшому синові Нарухіто.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua