• USD 27.6
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Вибори у Білорусі: головному суперникові Лукашенка "шиють" три статті

Реклама на dsnews.ua
Щодо основного суперника президента Білорусі Олександра Лукашенка на майбутніх виборах глави держави Віктора Бабарико було порушено три кримінальні справи

Перелік кримінальних справ оприлюднили в Мінському міському суді, передає "ДС" з посиланням на Tut.by.

Згідно зі списком, Віктору Бабарико пред'явлені звинувачення за ч. 2 ст. 235 (Легалізація ("відмивання") коштів, одержаних злочинним шляхом, вчинені повторно, або посадовою особою з використанням своїх службових повноважень, або в особливо великому розмірі), ч. 2 ст. 243 (Ухилення від сплати податків, що спричинило збитки в особливо великому розмірі) і ч. 2 ст 431 (Дача хабара повторно або у великому розмірі) Кримінального Кодексу Білорусі.

Політику загрожує до 7 років позбавлення волі.

Вибори президента Білорусі пройдуть 9 серпня.

Як повідомляла "ДС", раніше Олександр Лукашенко визнав, що особисто роздавав доручення силовикам порушувати справи проти своїх політичних опонентів.

Лукашенко також зізнався, що за його дорученням був заарештований і інший потенційний кандидат на виборах - колишній банкір Віктор Бабарико. Зараз він перебуває в СІЗО. При цьому влада вже 10 днів не розкривають суть висунутих проти нього звинувачень. Затримано понад 20 колишніх колег Бабарико і нинішніх членів штабу. Їх звинувачують в економічних злочинах. Адвокати Бабарико називають справу політичною.

    Реклама на dsnews.ua