• USD 28.8
  • EUR 32.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

"Я продовжуватиму захищати людину, яку люблю": Тихановська прокоментувала вирок чоловіку

Лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська прокоментувала рішення Гомельського обласного суду, який оголосив вирок її чоловіку, опозиціонеру Сергію Тихановському

Реклама на dsnews.ua

Таке відео вона опублікувала у Telegram, передає "ДС".

Вона одразу попередила, що записала звернення до оголошення вироку. Тихановська робила запис на тлі стіни, де висить портрет її чоловіка та дитячі малюнки.

"Я уявляю, яка там буде цифра – і дуже складно психологічно її прийняти. Але, з іншого боку, рік, двадцять, сто років – це ненормально. Це незаконно і це не те, з чим можна миритися. Тому коментуючи його так званий "вирок", я ставитиму собі тільки одне питання: що я робитиму з цією новиною?" – сказала Тихановська.

Опозиціонерка заявила, що продовжуватиме захищати чоловіка, якого любить і який став лідером для мільйонів білорусів.

"Я намагатимуся робити щось дуже складне, може й неможливе, щоб наблизити той момент, коли ми з ним побачимось у новій Білорусі. Я продовжуватиму надсилати йому листівки та малюнки дітей, щоб, коли ми зустрінемося, зробити з цього пам'ятний альбом. І все, що я роблю, я роблю заради цього моменту", – наголосила вона.

Як повідомляла "ДС", сьогодні, 14 грудня, Гомельський обласний суд засудив білоруського опозиційного блогера Сергія Тихановського, визнаного правозахисниками політв'язнем, до 18 років позбавлення волі у колонії посиленого режиму.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua