• USD 41.2
  • EUR 44.8
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

"Я — той, хто зупинив Путіна": Байден дав собі "скромну" характеристику

Президент США Джо Байден заявив, що саме він є тим, "хто зупинив" главу Кремля Володимира Путіна

Джо Байден
Джо Байден / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Байден в інтерв’ю ABC, передає "ДС".

Під час інтерв’ю господар Білого дому назвав підтримку України та об’єднання понад 50 союзників довкола допомоги Україні одним із головних досягнень часів свого президентства.

Байден також наполягав, що перебуває у хорошій формі та зможе перемогти свого попередника на посаді — Дональда Трампа — на президентських виборах.

На запитання ведучого, чи не хотів би він пройти незалежне медичне обстеження, яке включало б неврологічні та когнітивні тести, Байден відповів, що "кожного дня" проходить когнітивний тест.

"Все, що я роблю. Ви знаєте, я не тільки проводжу кампанію, я керую світом. Нехай це не звучить гіперболізовано, але ми – найважливіша нація світу…Я той, хто створив НАТО, майбутнє. Ніхто не думав, що я зможу його розширити. Я той, хто зупинив Путіна", — сказав президент США.

Як повідомляла "ДС", донори Демократичної партії США надіслали Джо Байдену листа із закликом "закріпити свою спадщину", припинивши свою боротьбу за переобрання на другий термін зв'язку з провалом на дебатах із Трампом.

Байден також заявив про тверде рішення продовжувати участь у президентських перегонах і додав, що тільки "Господь Всемогутній" може змусити його передумати.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua