• USD 41.2
  • EUR 44.8
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

Як варіант: у Польщі розглядають можливість закриття кордону з Білоруссю

Планують прийняти остаточне рішення після аналізу впливу на економічну сферу Польщі

Реклама на dsnews.ua

Варшава вивчає, які наслідки матиме для економіки та місцевих громад закриття прикордонних переходів з Білоруссю. Про це заявив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський в ефірі TVN24, пише "ДС".

Міністр зазначив, що, наприклад, фіни закрили прикордонні переходи з Росією і катання закінчилося. А те, що відбувається на східному кордоні країни, наразі є повністю контрольованою операцією російських і білоруських служб. 

За словами Сікорського, що особливо вражає, що ці люди проходять інструктаж офіцерів білоруської держави, як вдарити польського солдата, польського прикордонника, навіть коли хлопці в жилетах. Він наголосив, що це абсолютно неприйнятно.

"Ми приймемо рішення після аналізу їх впливу, щоб Лукашенко відчув їхню дію, а не ми", — резюмував міністр.

Державний кордон між Республікою Білорусь та Польщею становить 398,624 км. Він є також частиною зовнішнього кордону Європейського союзу з Білоруссю.

Польща почала закривати КПП на кордоні з Білоруссю з 2021 року. Наразі на польсько-білоруському кордоні працюють тільки два пункти пропуску: "Кукурики — Козловичі" для вантажного транспорту і "Тересполь — Брест" для пасажирів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua